INTERNETOVÁ STRÁNKA PRE KAŽDÉHO-PONUKA SLUŽIEB

INTERNETOVÁ STRÁNKA DNES UŽ NIE JE LUXUS - SKÔR NUTNOSŤ

Internetová stránkaPonuka služieb je popísaná v úvodnej stránke, a postup spolupráce je tiež úplne jednoduchý:

  • Zaregistrujem  za Vás doménu podľa výberu za ceny aké ponúkajú poskytovatelia.
  • Poradím s výberom vhodného  webhostingu k doméne, následne ho objednám a správne nastavím.
  • V novej doméne Vám vytvorím internetovú stránku - podľa Vašich pokynov.
  • V prípade požiadavky Vás zaškolím na obsluhu systému internetovej stránky, alebo Vám ju budem spravovať podľa Vašich pokynov.
  • Zaregistrujem Vám novo-vytvorené internetové stránky do slovenských i zahraničných vyhľadávačov.

ZHRNUTIE...

RESPONZÍVNA INTERNETOVÁ STRÁNKA BEZ REDAKČNÉHO SYSTÉMU  OD 75.00 EUR

RESPONZÍVNA INTERNETOVÁ STRÁNKA S REDAKČNÝM SYSTÉMOM OD 150.00 EUR

To všetko JEDNORAZOVO !!!

Registráciu a výber hostingu si môžete vykonať aj sami.

Odporúčam len špičkový  webhosting  a  domény  za super ceny!

Každá internetová stránka, ktorú vytvorím spĺňa najprísnejšie pravidlá dostupnosti a vďaka SEO optimalizácii je správne vyladená pre integráciu do sveta web technológií. Použité typy CMS (redakčných systémov) majú jednoduché a intuitívne ovládanie, ktoré nevyžadujú znalosti programovania. Webdesign stránky je vždy prispôsobený povahe stránky, aby vytváral prirodzenú identitu vlastníka stránky.

Internetová stránka - OBSAH

Neviete čím naplniť obsah svojej stránky? Poradím Vám podľa povahy Vašej činnosti, podľa zamerania na vybranú cieľovú skupinu návštevníkov Vašej novej stránky, ale najmä s ohľadom na obsah, ktorý predáva. Textom na internetovej stránke prikladám dostatočnú vážnosť. V prípade, že informácie na Vašej novej internetovej stránke chýbajú, alebo sú nepresné - prípadne zmätočné návštevník Vašej stránky bude hľadať radšej na iných stránkach.

Internetová stránka - GRAFIKA

Pripravím a tiež vyhotovím potrebnú grafiku, ktorá oživí Vašu internetovú stránku tak, aby nepôsobila lacno. Grafiku stránky prispôsobím cieľovej skupine, na ktorú ste zameraný. Vhodne vybrané ilustračné fotografie alebo bannery dokážu podstatnou mierou ovplyvniť obchodnú úspešnosť Vašej internetovej stránky. Chcete stránky oživiť jednoduchým animovaným obrázkom na mieru, alebo aj komplikovanou flash prezentáciou? Žiadny problém poviete mi Vašu predstavu, ktorú ja následne zrealizujem.