Lacný web – Vizitka je určená drobným podnikateľom, ktorý sa potrebujú zviditeľniť na internete, ale neplánujú na to utratiť celý vstupný kapitál. Prioritne je tento produkt vhodný pre remeselníkov, ktorý nepotrebujú zverejňovať zbytočné informácie.

AK STE REMESELNÍK, ALEBO ZAČÍNAJÚCI PODNIKATEĽ JE LACNÝ WEB – VIZITKA IDEÁLNOU VOĽBOU DO ZAČIATKU.

 

RESPONZÍVNE ZOBRAZENIE

Vaša vizitka sa správne zobrazí v akomkoľvek zariadení, v akomkoľvek operačnom systéme, v každom prehliadači.

MOŽNOSŤ ROZŠÍRENIA

Ak sa rozhodnete pre prechod na vyššiu verziu WEB STRÁNKU NA MIERU, nebude s tým žiadny problém navyše za veľmi výhodné ceny.

Tvorba web stránok, Lacny web - vizitka

Štandardne vyhotovíme stránky systémom WebSiteX5, na správu obsahu je možné softvér následne aj zakúpiť. Viac informácií Vám zašleme e-mailom.

Pre budovanie korporátnej identity (brandingu) Vám ponúkame a tiež zabezpečíme ďalšie podporné aktivity,
napr. návrh loga spoločnosti, pečiatku, vizitky, katalógy, tlačoviny, alebo potlač textílii

DOBA DODANIA

Štandardná dĺžka procesu prípravy LACNÉHO WEBU – VIZITKY je 2 až 7 dní od podpisu zmluvy. Termín sa v závislosti od rozsahu a požiadaviek klienta môže zmeniť.
Grafický design je vytvorený podľa vopred dohodnutých podmienok s klientom. Jeho korekcie po odsúhlasení v procese napĺňania obsahom a optimalizácie nie je v základnej zmluvnej cene.

Teraz jedinečná ponuka získania Lacného webu – VIZITKY už od 80.00 EUR / jednorázovo!

Ak máte vlastnú doménu s web hostingom, stačí Vám len 80.00 EUR a VIZITKA je Vaša. Neuveriteľné svižné , responzívne web stránky typu VIZITKA Vám vyhotovíme a zverejnime na internete. Ďalej žiadne poplatky ani platby, okrem prípadov zmeny obsahu. I tento problém sa dá vyriešiť zakúpením softvéru na správu web stránok vrátane formátu VIZITKA v cene 75.00 EUR. Ďalšie informácie o projekte si prečítajte v našom článku Vizitka podnikateľa – ideálny štart na internete.

Pin It on Pinterest